Nastolatka w świecie marzeń...

niedziela, 9 czerwca 2013

Na sercu rany...


Autor: olciaa o 01:45
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (61)
    • ▼  czerwca (14)
      • Zestaw na lato. ; )
      • Zasady przyjaźni.
      • Różne metody na spławienie. ;d
      • Na sercu rany...
      • Przez pryzmat dziecka... xd
      • Nigdy nie wiadomo co nam los przyniesie...
      • Telefon komórkowy. ♥ xd
      • 10 przykazań życiowych…
      • Dziesięć przykazań ucznia. ^^
      • Szlachta… xdd
      • Definicje miłości ….
      • Teksty z dzieciństwa . ;D
      • Co robić, gdy atakuje pies . ? ;P
      • Nie ma to jak zajebiste odpowiedzi . ;P
    • ►  maja (47)

O mnie

Moje zdjęcie
olciaa
Tak,to ja jestem tą która zawsze ma dziwne skojarzenia. To ja jestem tą, która gra ludziom na nerwach i sprawia jej to przyjemność. Tak, to ja jestem tą , która niesamowicie przywiązuje się do ludzi. ;D
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Autor obrazów motywu: konradlew. Obsługiwane przez usługę Blogger.